Kurumsal

Al-Com Alüminyum-Compozit Cephe Sistemleri

Al-Com Alüminyum-Compozit Cephe Sistemleri

Firmamız, Al-Com Alüminyum-Compozit Cehpe Sistemleri Mehmet EKİN tarafından 1992 yılından beri süregelen tecrübe ile Al-Com olarak 2 yıldır faaliyet göstermektedir. Başlıça Faaliyet alanlarımız, alüminyum doğrama ve dış cephe giydirme sistemleri Katkıda bulunduğumuz bütün projelerde ekip çalışmasına adapte olan, projeye uygun şekilde hareket eden firmamız, proje teslimine kadar ortaya çıkabilecek her türlü sıkıntıyı bertaraf edebilecek bir konuma gelmiştir. Keşif, imalat, uygulama ve sonuç aşamalarında gerekli bütün olanakları kullanarak, en iyi sonuç müşteriye sunulmaktadır. Amacımız daima zamanında, kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektir. Bu amaç çerçevesinde çalışmaya devam edeceğiz…

1Güneş ışınlarından etkilenmez, her iklimde kullanılabilir, pas tutmaz.Çelikten 3 kez daha hafiftir, İstenildiğinde çeliktendaha mukavemetli, bakırdan daha yumuşak olabilir.

2Kolay şekillendirile-bilir. Çok sayıda seçeneği vardır. Çevre dostudur, tekrar tekrar geri dönüşüm imkanı vardır.

3Isı yalıtı-mında terletmez, dekoratiftir, sonsuz ömürlüdür, çürütmez, ömür boyunca ek harcama getirmez.

  • Ürünlerimizde ve hizmetimizde koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı doğrultusundaki çalışmalarımız bizi sektörün aranılan, iddialı firmaları arasında olmamızı sağlamıştır. Sanayi yapıları, konut ve otel projeleri, gibi her türlü mekanda aradığınız kaliteyi ve çözümleri bulabileceğiniz firmamız sizlere hizmet etmekten dolayı onur ve mutluluk duymaktadır.

    Gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip etmeyi ve bu gelişmeleri yatırıma dönüştürerek kaliteli üretimi müşteriye yansıtmak; Müşteri beklentilerini yerinde tespit ederek zamanında ve sorunsuz olarak karşılayarak bunu müşteri memnuniyetine çevirmek; Müşteri memnuniyetini sağlamak için siparişten itibaren Ölçülendirme-Projelendirme-Üretim-Sevkiyat ve Montaj aşamalarında deneyimli eleman kadrolarımızla, işimizin gerektirdiği standartlara uymak; Özellikle servis hizmetlerinde bugüne kadar olduğu gibi sektörümüzdeki öncülüğümüzü sürdürmeyi, "Her mutlu müşteri daha fazla müşteri demektir" ilkesiyle müşterilerimizle ilişkilerimizi güçlendirmek, bizim şirket politikamızdır.